Երեքշաբթի, 8 Փետրվարի 2011
Վարչապետ Սարգսյան. «Ստեղծելու ենք բարենպաստ պայմաններ 2011 թ. արտահանումը ձկնաբուծության ոլորտում կրկնապատկելու համար»
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Արարատի մարզի Սիփանիկ գյուղի ձկնաբուծական տնտեսություններից մեկում ջրաչափի տեղադրման փորձնական ծրագրի իրականացմանը: Միջոցառմանը ներկա էին ՀՀ գյուղատնտեսության և բնապահպանության նախարարները, պաշտոնատար անձինք, Արարատյան... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Լիզա Քեսթներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայի (IFC) խորհրդատվական ծառայության Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի «Ներդրումային միջավայր» ուղղության ղեկավար Լիզա Քեսթների գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին` վարչապետը... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Արտեմ Ասատրյանը նշանակվել է նաև ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության սոցիալական ապահովության պետական ծառայության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար։

Премьер-министр Тигран Саркисян: «Создадим благоприятные условия для удвоения экспорта в сфере рыбоводства в 2011 году»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в реализации экспериментальной программы по установке счетчика воды в одном из рыбоводческих хозяйств села Сипаник Араратской области. На мероприятии присутствовали министры сельского хозяйства и охраны природы... подробности »
Тигран Саркисян принял Лизу Кестнер
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию, возглавляемую руководителем направления «Инвестиционная среда» консалтинговой службы по Европе и Центральной Азии Международной финансовой корпорации (IFC) Лизу Кестнер. Приветствуя гостей,... подробности »
Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна заместитель Министра труда и социальных вопросов Республики Армения Артем Асатрян назначен также временно исполняющим обязанности начальника Государственной службы социального обеспечения Министерства труда и... подробности »