Երեքշաբթի, 1 Փետրվարի 2011
Կառավարությունում այսօր կայացել է «Զարգացման հայկական գործակալություն» փակ բաժնետիրական ընկերության խորհրդի նիստ, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգի առաջին հարցով «ԶՀԳ» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Ռոբերտ Հարությունյանը զեկուցել է... մանրամասն »
Քննարկվել է օրենքի նախագիծը
Այսօր կառավարությունում քննարկվել է «Ժամանակավոր անաշխատունակության նպաստների մասին» ՀՀ օրենքում նախատեսվող փոփոխությունների վերաբերյալ նախագիծը: Համաձայն առաջարկվող փոփոխությունների` նախատեսվում է վերացնել վարձու աշխատողի հղիության և ծննդաբերության... մանրամասն »
Ներկայացվել է «Նորավանք» ԳԿՀ-ի 2010թ. գործունեության հաշվետվությունը
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել «Նորավանք» գիտակրթական հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ, հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը: «Նորավանք» ԳԿՀ-ի գործադիր տնօրեն Գագիկ Հարությունյանը ներկայացրել է... մանրամասն »

Представлен отчет о деятельности НОФ «Нораванк» в 2010 году
Сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей научно-образовательного фонда «Нораванк», которое вел Премьер-министр, председатель Совета попечителей Тигран Саркисян. Исполнительный директор НОФ «Нораванк» Гагик Арутюнян... подробности »
Обсужден проект закона
Сегодня в Правительстве состоялось обсуждение проекта изменений, которые планируется внести в закон Республики Армения «О пособиях по временной нетрудоспособности». Согласно предлагаемым изменениям, планируется отменить максимальный порог среднемесячной... подробности »
Состоялось очередное заседание Совета ЗАО «Армянское агентство развития»
Сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета ЗАО «Армянское агентство развития», которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. По первому вопросу повестки дня генеральный директор ЗАО «Армянское агентство развития»... подробности »