Հաստատվել է Առցանց համակարգով ներկայացված դրամաշնորհային ծրագրերի փորձագիտական քննության ուղեցույցը
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ վարչապետին առընթեր ազգային երիտասարդական քաղաքականության խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի փոխնախարար, խորհրդի նախագահի տեղակալ Արսեն... մանրամասն »
Կառավարության ղեկավարը ողջունել է ԱՊՀ մաքսային ծառայությունների ղեկավարների խորհրդի 52-րդ նիստի մասնակիցներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ԱՊՀ անդամ-պետությունների մաքսային ծառայությունների ղեկավարների խորհրդի 52-րդ նիստին։ Հոկտեմբերի 25-27-ը Երևանում արդեն երրորդ անգամ անցկացվող նիստին մասնակցում են ԱՊՀ մաքսային ծառայությունների ղեկավարներն ու փորձագետները։... մանրամասն »
Սյունիքում նախատեսվում է ստեղծել արդյունաբերական գոտի
Սյունիքի մարզում հնարավոր է ստեղծվի արդյունաբերական գոտի, որտեղ ձևավորված ձեռնարկությունները կունենան մեկ ընդհանուր նպատակ` բացահայտել այն ներուժը, որն ունի Հայաստանը գյուղատնտեսության, թեթև արդյունաբերության և այլ ոլորտներում։ Իրանի Իսլամական Հանրապետությունում... մանրամասն »

В Сюнике планируется создать промышленную зону
В Сюникской области возможно создание промышленной зоны, сформированные в которой предприятия будут иметь одну основную цель: выявить тот потенциал, который имеет Армения в сельском хозяйстве, легкой промышленности и в других сферах. Во время состоявшегося 26 октября в... подробности »
Утверждено руководство для экспертного рассмотрения грантовых программ, представленных посредством сетевой системы
Сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета по национальной молодежной политике при Правительстве РА, которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. Заместитель Министра спорта и по делам молодежи РА, заместитель председателя... подробности »
Глава Правительства приветствовал участников 52-го заседания Совета руководителей таможенных служб государств – участников СНГ
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в 52-м заседании Совета руководителей таможенных служб государств – участников СНГ. В проводящемся 25-27 октября уже в третий раз в Ереване заседании принимают участие руководители и эксперты таможенных служб... подробности »