Շաբաթ, 23 Հոկտեմբերի 2010
ՀՀ վարչապետը մասնակցել է հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 12-րդ նիստին
Եկատերինբուրգում այսօր աշխատանքներն են սկսել Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովը։ Նախքան վերջինիս 12-րդ նիստի բացումը տեղի է ունեցել հանձնաժողովի համանախագահներ` ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետն այցելել է Ուրալի դաշնային համալսարան
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Եկատերինբուրգում այսօր վաղ առավոտյան այցելել է Ուրալի դաշնային համալսարան, հանդիպել տեղի պրոֆեսորադասախոսական կազմի և ուսանողների հետ, լսարանին ներկայացրել աշխարհում տեղի ունեցող զարգացումների վերաբերյալ իր տեսակետը և պատասխանել մի քանի... մանրամասն »

Премьер-министр РА принял участие в 12-м заседании Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией
В Екатеринбурге сегодня начала работу Межправительственная комиссия по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией. Перед открытием заседания комиссии состоялась беседа ее сопредседателей - Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна... подробности »
Премьер-министр посетил Уральский федеральный университет
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня рано утром в Екатеринбурге посетил Уральский федеральный университет, встретился с профессорско-преподавательским составом и студентами вуза, представил аудитории свою точку зрения относительно развития событий в мире и... подробности »