Երկուշաբթի, 4 Հոկտեմբերի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության վերամիավորման 20-ամյակի առթիվ ՀՀ-ում ԳԴՀ դեսպանատան կողմից կազմակերպված ընդունելությանը։ Շնորհավորելով ներկաներին և Գերմանիայի ժողովրդին` Տիգրան Սարգսյանը նշել է. «Ընդունեք իմ... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Մոմիկի 750-ամյակի և բերքի տոնին նվիրված տոնակատարություններին
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հոկտեմբերի 3-ին Վայոց Ձորի մարզում էր, որտեղ տեղի են ունեցել հայկական վերածննդի ժամակաշրջանի հայ մանրանկարիչ, քանդակագործ ու ճարտարապետ Մոմիկի 750-ամյակին նվիրված տոնակատարությունները։ Օրբելյան իշխանական տան... մանրամասն »

Премьер-министр поздравил народ Германии с национальным праздником
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в приеме, организованном Посольством Федеративной Республики Германия по случаю 20-летия объединения Германии. Поздравляя присутствующих и народ Германии, Тигран Саркисян отметил: «Примите мои самые теплые... подробности »
Тигран Саркисян принял участие в празднествах, посвященных 750-летию Момика и празднику урожая
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян 3 октября находился в Вайоц Дзорской области, где состоялись празднества, посвященные 750-летию Момика – армянского миниатюриста, скульптора и архитектора периода армянского возрождения. На территории монастырского... подробности »