Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է հոբելյանական միջոցառմանը
Այսօր Ալ. Սպենդիարյանի անվան ազգային օպերայի և բալետի պետական ակադեմիական թատրոնում տեղի է ունեցել Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի հիմնադրման 80 և հանրապետությունում տնտեսագիտական կրթության սկզբնավորման 90-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառում, որին... մանրամասն »
Վարչապետը կարևորում է Հայաստանում «Էրիքսոն» ընկերության գրասենյակի բացումը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Երևանում «Էրիքսոն» ընկերության գրասենյակի բացման հանդիսավոր արարողությանը։ «Էրիքսոն» ընկերության Հյուսիսային Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի տարածաշրջանային տնօրեն Ռոբերտ Պուշկարիչի հետ նոր գրասենյակի մուտքի... մանրամասն »
Պետություն-մասնավոր հատված համագործակցությունն արդյունք է տալիս
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ վարչապետը դիմել է ներկաներին. «Հարգելի գործընկերներ, այսօրվա նիստն ուզում եմ սկսել Տաթևի համալիրի խնդրից։ Մենք ձեզ հետ միասին մասնակցեցինք այդ համալիրի բացմանը, ինչպես... մանրամասն »

Четверг, 21 Октябрь 2010
Сегодня в Национальном академическом театре оперы и балета имени А.Спендиаряна состоялось торжественное мероприятие, посвященное 80-летию основания Государственного экономического университета Армении и 90-летию экономического образования в республике, на котором... подробности »
Премьер-министр придает важное значение открытию в Армении офиса компании «Эрикссон»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в торжественной церемонии открытия в Ереване офиса компании «Эрикссон». Перерезав вместе с региональным директором компании «Эрикссон» по странам Северной Европы и Центральной Азии Робертом... подробности »
Сотрудничество государство-частный сектор дает результаты
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Перед началом заседания обратившись к присутствующим, Премьер-министр еще раз подчеркнул важность восстановления Татевского монастыря и задействования канатной дороги,... подробности »