Երեքշաբթի, 29 Հունիսի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է միջազգային փորձագետներ, Համբուրգի համալսարանի պրոֆեսոր Յորգ Ռոսբախին և Շվեյցարիայի տեխնոլոգիաների ֆեդերալ ինստիտուտի պրոֆեսոր Լեոնիդ Ռիվկինին։ Միջազգային փորձագետները Հայաստան են ժամանել` մասնակցելու «Քենդլ»... մանրամասն »
Վարչապետը շնորհավորել է «Ինտել» կորպորացիայի տնօրենների խորհրդի նախկին նախագահին ՀՀ նախագահի մրցանակ ստանալու առթիվ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Ինտել» կորպորացիայի տնօրենների խորհրդի նախկին նախագահ Քրեյգ Բարրեթին։ Ողջունելով հյուրերին` վարչապետը շնորհավորել է «Ինտել» կորպորացիայի տնօրենների խորհրդի նախկին նախագահին Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների... մանրամասն »
Վարչապետն աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ նախարարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ նախարար Արթուր Գրիգորյանին։ Անդրադառնալով կառավարությունում նոր նախարարի նշանակման հարցին` վարչապետը մասնավորապես նշել է. «Մեր կոալիցիոն... մանրամասն »

Вторник, 29 Июнь 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня представил аппарату Министерства труда и социальных вопросов РА новоназначенного министра Артура Григоряна. Коснувшись вопроса назначения в Правительстве нового министра, Премьер-министр, в частности, отметил: «Наши... подробности »
Премьер-министр поздравил бывшего председателя Совета директоров корпорации «Интел» с получением Премии Президента РА
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял бывшего председателя Совета директоров корпорации «Интел» Крейга Баррета. Приветствуя гостей, Премьер-министр поздравил бывшего председателя Совета директоров корпорации «Интел» с получением Премии... подробности »
Тигран Саркисян принял международных экспертов
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял международных экспертов: профессора Гамбургского университета Йорга Росбаха и профессора Швейцарского федерального института технологий Леонида Ривкина. Международные эксперты прибыли в Армению для участия в научной... подробности »