Կայացել է կառավարման խորհրդի նիստը
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգի առաջին հարցով կառավարման խորհուրդը հաստատել է Հազարամյակի... մանրամասն »
Հաստատվել է հիմնադրամի նոր կանոնադրությունը
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել «Համահայկական երիտասարդական միջազգային կենտրոն» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ, որը վարել է վարչապետ, հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստում արված առաջարկություններին համապատասխան խորհուրդը... մանրամասն »
«Կառավարությունն ուշադրության կենտրոնում է պահում ՏՏ ոլորտի հիմնախնդիրները», նշել է վարչապետը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «DigiTec Business-2010» 3-րդ ամենամյա ցուցահանդես-ֆորումի բացմանը։ Վարչապետի բարձր հովանու ներքո կազմակերպվող ֆորումն անցկացվում է «Բիզնեսի և տեխնոլոգիաների երկխոսություն» խորագրով։ Կառավարության ղեկավարը,... մանրամասն »

Состоялось заседание Совета управления
Сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления ГНКО «Фонд «Вызов тысячелетия-Армения», которое вел Прeмьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. По первому вопросу повестки дня Совет утвердил 16-ю заявку на ассигнование,... подробности »
Среда, 9 Июнь 2010
«Проблемы сферы ИТ находятся в центре внимания Правительства», - отметил Премьер-министр
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии 3-й ежегодной выставки-форума «DigiTec Business-2010». Организуемый под высоким патронатом Премьер-министра форум проводится под названием «Диалог бизнеса и технологий». Глава Правительства,... подробности »
Утвержден новый устав фонда
Сегодня в Правительстве состоялось заседание Совета попечителей фонда «Всеармянский молодежный международный центр», которое вел Премьер-министр, председатель Совета попечителей Тигран Саркисян. В соответствии со сделанными на заседании предложениями, Совет... подробности »