Երեքշաբթի, 10 Փետրվարի 2009
Փետրվարի 8-ին Ծաղկաձորում տեղի է ունեցել Հայաստանի ազգային մրցունակության հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի (ՀԱՄՀ) հերթական նիստը, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստին պետական հատվածից մասնակցել են խորհրդի անդամներ ՀՀ նախագահի տնտեսական... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ կառավարությունում ավարտվել է ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր մարմինների ղեկավարների 2008թ. գործունեության հաշվետվությունների ներկայացումը։ Հաշվետվությամբ հանդես են եկել ՀՀ ֆինանսների, արտաքին գործերի և պաշտպանության նախարարները։ Նախորդ... մանրամասն »

8-го февраля в Цахкадзоре состоялось очередное заседание совета попечителей Фонда национальной конкурентоспособности Армении (ФНКА), которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. В заседании от государственного сектора участвовали члены... подробности »
Сегодня в Правительстве РА завершилось представление отчетов о деятельности за 2008 год руководителей министерств РА и ведомств при Правительстве РА. С отчетами выступили министры финансов, иностранных дел и обороны РА. По примеру предыдущих отчетов, они также в основном... подробности »