Չորեքշաբթի, 27 Օգոստոսի 2008
Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի սոցիալական ներդրումների հիմնադրամի (ՀՍՆՀ) խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Խորհուրդը քննարկել է Հայաստանի սոցիալական ներդրումների հիմնադրամի 3-րդ վարկային ծրագրի 2008թ. 8 ամիսների, ինչպես նաև 2-րդ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում Բելառուսի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր դեսպան Մարինա Դոլգոպոլովային, որն ավարտում է իր դիվանագիտական առաքելությունը մեր երկրում: Շնորհակալություն հայտնելով դեսպանին` Հայաստանում ավելի քան հնգամյա... մանրամասն »
Ղրղզստանում օգոստոսի 24-ին տեղի ունեցած ինքնաթիռային վթարի կապակցությամբ ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական ուղերձ է հղել Ղրղզստանի Հանրապետության վարչապետ Իգոր Չուդինովին, որում, մասնավորապես, ասված է. «ՀՀ կառավարության և անձամբ իմ անունից խոր ցավակցություն եմ... մանրամասն »

Сегодня состоялось заседание совета Фонда социальных инвестиций Армении, которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Совет обсудил отчет за 8 месяцев 3-й кредитной программы, а также о деятельности Фонда социальных инвестиций Армении за... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Республики Беларусь в Армении Марину Долгополову, завершающую свою дипломатическую миссию в нашей стране. Поблагодарив посла за более чем пятилетнюю результативную... подробности »
В связи с имевшей место 24 августа в Кыргызстане авиакатастрофой Премьер-министр РА Тигран Саркисян направил телеграмму соболезнования Премьер-министру Кыргызской Республики Игорю Чудинову, в которой, в частности, говорится: « От имени Правительства Республики... подробности »