Հինգշաբթի, 19 Հունիսի 2008
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ` Հայաստանի Հանրապետության հարկային համակարգի բարեփոխումների, վարչարարության զարգացման ուղղությունների, դրանց ընթացքի ու արդյունքների քննարկման նպատակով ստեղծված Եկամուտների վարչարարության նոր մշակույթի ներդրման բարձրագույն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի խոսքը լրագրողների հետ իր հերթական ճեպազրույցում
«Ձեզ հետ հերթական այս հանդիպմանը ես պետք է անեմ չորս հայտարարություն: Քսան օր առաջ հանրապետության նախագահը հրավիրել էր մեծ խորհրդակցություն` խոշոր, միջին և փոքր բիզնեսի ներկայացուցիչների մասնակցությամբ, որտեղ մենք քննարկեցինք հարկային և մաքսային վարչարարության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր հանդիպում է ունեցել «Այբ» ակումբի և կրթական հիմնադրամի ներկայացուցիչների հետ: Հանդիպմանը մասնակցել են «Այբ» ակումբի հիմնադիրների խորհրդի նախագահ, «Այբ» կրթական հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի անդամ Դավիթ Յանը (Ռուսաստան),... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Կառավարությունը հավանություն է տվել Հայաստանի Հանրապետության բնակչության առողջության առաջնային պահպանման 2008-2013թթ. ռազմավարությանը և դրա իրականացման միջոցառումների ծրագրին:... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Сакисян сегодня имел встречу с представителями клуба и образовательного фонда « Айб ». Во встрече принимали участие председатель совета учредителей клуба « Айб », член совета попечителей образовательного фонда « Айб » Давид Ян... подробности »
Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна в состав Высшего совета по внедрению новой культуры администрирования доходов, созданного с целью обсуждения реформ налоговой системы Республики Армения, их хода и результатов, направлений развития администрирования,... подробности »
Речь Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна на его очередном брифинге с журналистами
« На очередной встрече с вами я должен сделать четыре заявления. Двадцать дней назад Президент Республики созвал большое совещание с участием представителей крупного, среднего и малого бизнеса, на котором мы обсудили проблемы налогового и таможенного... подробности »