Չորեքշաբթի, 4 Հունիսի 2008
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՀԲ-ի տարածաշրջանային տնօրեն Դոննա Դաուսեթ-Կոիրոլոյին: Անդրադառնալով Հայաստանում 2008-2012թթ. զարգացման քաղաքականության տարբերակների ընտրության վերաբերյալ Համաշխարհային բանկի զեկույցին, վարչապետը նշել է, թե այդ փաստաթղթում... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՀՀ-ում Հնդկաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Ռինա Պանդեյին: Նշելով, որ հայ-հնդկական հարաբերություններն ու բարեկամական կապերը պատմական խոր արմատներ և լավ ավանդույթներ ունեն, կողմերն ընդգծել են, որ դրանք այսօր պետք է... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял регионального директора ВБ Донну Даусет-Коироло. Коснувшись доклада Всемирного банка о выборе вариантов политики развития Армении в 2008-2012 гг., Премьер-министр отметил, что в этом документе есть чрезвычайно интересные... подробности »
Среда, 4 Июнь 2008
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Индии в РА Рину Пандей. Отметив, что армяно-индийские отношения и дружественные связи имеют глубокие корни и хорошие традиции, стороны подчеркнули, что они сегодня должны... подробности »