Չորեքշաբթի, 21 Նոյեմբերի 2007
ՀՀ արվեստի վաստակավոր գործիչ, պետական մրցանակի դափնեկիր, արձակագիր Աղասի Այվազյանի մահվան կապակցությամբ ստեղծված կառավարական հանձնաժողովը տեղեկացնում է, որ Աղասի Այվազյանի քաղաքացիական հոգեհանգիստը տեղի կունենա նոյեմբերի 23-ին, ժամը 17:00-ից, Սունդուկյան 15/2, բն 18... մանրամասն »
ՀՀ արվեստի վաստակավոր գործիչ, պետական մրցանակի դափնեկիր, արձակագիր Աղասի Այվազյանի մահվան կապակցությամբ ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի որոշումով ստեղծվել է կառավարական հանձնաժողով` ՀՀ փոխվարչապետ, ՀՀ տարածքային կառավարման նախարար Հովիկ Աբրահամյանի նախագահությամբ:... մանրամասն »
OMX-ը ձեռք է բերում Հայաստանի ֆոնդային բորսան և Հայաստանի կենտրոնական դեպոզիտարիան Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունը և բորսաների ինդուստրիայի առաջատար OMX (ՕԷմԷքս) ընկերությունն այսօր ստորագրեցին բաժնետոմսերի առուվաճառքի համաձայնագիր՝ կապված Հայաստանի... մանրամասն »

Среда, 21 Ноябрь 2007
Правительственная комиссия, созданная в связи с кончиной заслуженного деятеля искусств РА, лауреата государственной премии, прозаика Агаси Айвазяна извещает, что гражданская панихида по Агаси Айвазяну состоится 23 ноября, с 17:00, по адресу: ул. Сундукяна 15/2, кв 18. 24... подробности »
В связи со смертью заслуженного деятеля искусств РА, лауреата государственной премии, прозаика Агаси Айвазяна решением Премьер-министра РА Сержа Саргсяна создана правительственная комиссия под председательством Вице-премьера, Министра территориального управления РА... подробности »
OMX приобретает Фондовую биржу Армении и Центральный депозитарий Армении
Сегодня Правительство Республики Армения и передовая компания биржевой индустрии OMX (О-Эм-Экс) подписали соглашение о купле-продаже акций в связи с приобретением Фондовой биржи и Центрального депозитария Армении. От имени Правительства РА документ подписал... подробности »