Երեքշաբթի, 23 Հունվարի 2007
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի մոտ այսօր շարունակվել են ՀՀ նախարարությունների և պետական կառավարման մարմինների 2006թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումները: Օրվա ընթացքում հաշվետվություններ են ներկայացրել ՀՀ բնապահպանության, տրանսպորտի և կապի, էներգետիկայի... մանրամասն »
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Կարեն Դեմիրճյանի 75-ամյակի նշումը նախապատրաստող հոբելյանական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Հանձնաժողովը քննարկել և հաստատել է նախորդ նիստի հանձնարարականի համաձայն՝ արված... մանրամասն »

У Премьер-министра РА Андраника Маргаряна сегодня продолжились обсуждения отчетов о деятельности министерств РА и органов государственного управления при Правительстве РА за 2006 год. В течение дня представили годовые отчеты об итогах деятельности министры охраны... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось заседание юбилейной комиссии по подготовке празднования 75-летия Карена Демирчяна, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Комиссия обсудила и утвердила, в соответствии с поручением предыдущего... подробности »