Ուրբաթ, 7 Հուլիսի 2006
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր եռօրյա աշխատանքային այցով ժամանել է Վրաստան՝ Աջարիայի մայրաքաղաք Բաթումիում կայանալիք Տնտեսական համագործակցության հարցերով հայ-վրացական միջկառավարական հանձնաժողովի 5-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով: ՀՀ վարչապետի գլխավորած... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր- Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 16 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան»... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня с трехдневным рабочим визитом прибыл в Грузию, столицу Аджарии Батуми, с целью участия в 5-м заседании Армяно-грузинской межправительственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества. В составе... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 16 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены... подробности »