ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Ամերիկայի հայկական համագումարի գործադիր տնօրեն Բրայան Արդունիին և ԱՀՀ տարածաշրջանային տնօրեն Արփի Վարդանյանին: Բրայան Արդունին վարչապետին տեղեկացրել է Ամերիկայի հայկական համագումարի կողմից ներկայումս տարվող... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը հուլիսի 7-ին եռօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Վրաստան՝ Աջարիայի մայրաքաղաք Բաթումիում կայանալիք Տնտեսական համագործակցության հարցերով հայ-վրացական միջկառավարական հանձնաժողովի 5-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով: ՀՀ վարչապետի... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Կառավարությունը հավանություն է տվել «Հայաստանի Հանրապետության ջրի ազգային ծրագրի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծին, որը սահմանված կարգով կներկայացվի ԱԺ: Օրենքը կարգավորում է ՀՀ ջրի... մանրամասն »

Четверг, 6 Июль 2006
Премьер-министр РА Андраник Маргарян 7-го июля с трехдневным рабочим визитом направится в Грузию, столицу Аджарии Батуми, с целью участия в 5-м заседании Армяно-грузинской межправительственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества. В составе... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял исполнительного директора Армянской Ассамблеи Америки (ААА) Брайана Ардуни и регионального директора ААА Арпи Варданян. Брайан Ардуни проинформировал Премьер-министра о ведущихся в настоящее время Армянской... подробности »