Երեքշաբթի, 31 Մայիսի 2005
ՀՀ վարչապետ, «Զարգացման հայկական գործակալություն» ՓԲԸ-ի խորհրդի նախագահ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր հրավիրել է ԶՀԳ խորհրդի նիստ: Քննարկվել են խորհրդի նախորդ նիստի հանձնարարականների կատարման ընթացքի, ընկերության 2005թ. առաջին եռամսյակում կատարած աշխատանքների,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր հանդիպում է ունեցել արտերկրում հավատարմագրված ՀՀ դիվանագիտական և հյուպատոսական ներկայացուցչությունների ղեկավարների հետ, որոնք Երևան են ժամանել ամենամյա հերթական խորհրդաժողովին մասնակցելու նպատակով: Վարչապետը ողջունել է... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է ԱՄՆ սենատի արտաքին հարաբերությունների հանձնաժողովի անդամ, հանրապետական Նորմ Քոլմանին՝ Մինեսոտա նահանգից, ԱՄՆ հայկական համագումարի և Գաֆէսճեան ընտանիք հիմնադրամի փոխնախագահ Ջոն Ուոթերզին, որոնց ուղեկցել են ԱՄՆ... մանրամասն »
Այսօր կառավարությունում տարածքային կառավարման նախարար Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության նախագահի աշխատակազմի ղեկավար, Հայաստանում Ռուսաստանի տարվա միջոցառումների անցկացման կազմակերպական կոմիտեի նախագահ Դմիտրի Մեդվեդևին: Նշելով 2005թ. Հայաստանում... մանրամասն »

Вторник, 31 Май 2005
Премьер-министр РА, председатель Совета ЗАО " Армянское агентство развития " ( ААР) Андраник Маргарян сегодня созвал заседание Совета ААР. Был рассмотрен ход выполнения поручений предыдущего заседания, работы, выполненные агентством в первом квартале 2005 года, а также... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял члена комиссии по внешним отношениям Сената США республиканца Норма Колмана из штата Миннесота, вице-председателя Армянской ассамблеи США и фонда Семья Гафесчян Джона Уотерза, которых сопровождали региональный... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня встретился c аккредитованными за рубежом руководителями дипломатических и консульских представительств РА, которые прибыли в Ереван для участия в очередном ежегодном совещании. Премьер-министр приветствовал эту ставшую... подробности »
Сегодня в Правительстве Министр территориального управления РА Овик Абрамян принял Руководителя Аппарата Президента Российской Федерации, председателя Организационного комитета по проведению мероприятий Года России в Армении Дмитрия Медведева. Отметив важность... подробности »