Երեքշաբթի, 22 Փետրվարի 2005
Այսօր «Նորավանք» գիտակրթական հիմնադրամի գրասենյակում տեղի է ունեցել հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Քննարկվել են «Նորավանք» գիտակրթական հիմնադրամի (ԳԿՀ) 2004թ. 2-րդ կիսամյակի գործունեության... մանրամասն »
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Մեսրոպյան գրերի գյուտի 1600-ամյակին նվիրված հոբելյանական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է նախորդ նիստի հանձնարարականների կատարման ընթացքը: Զեկուցվել է,... մանրամասն »
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Ֆրանսիայի Հանրապետությունում 2006-2007թթ. անցկացվելիք Հայաստանի տարվա նախապատրաստական աշխատանքները համակարգող պետական հանձնաժողովի նիստ, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Ֆրանսիայում Հայաստանի... մանրամասն »

Вторник, 22 Февраль 2005
Сегодня в офисе научно-образовательного фонда " Нораванк" состоялось заседание совета попечителей фонда, которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Были обсуждены отчет о деятельности научно-образовательного фонда " Нораванк " за... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось заседание юбилейной комиссии по подготовке празднования 1600-летия создания армянской письменности Месропом Маштоцем, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Комиссия рассмотрела ход выполнения... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось заседание государственной комиссии по координации работ по подготовке проведения в 2006-2007 гг. Года Армении во Французской Республике, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Советник Президента РА... подробности »