Տեղի է ունեցել 2029 թվականի ՖԻՖԱ Մ-20 աշխարհի երիտասարդական առաջնության նախապատրաստական աշխատանքների վերաբերյալ քննարկում
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանի գլախվորությամբ այսօր տեղի է ունեցել 2029 թվականի ՖԻՖԱ Մ-20 աշխարհի երիտասարդական առաջնության նախապատրաստական աշխատանքների վերաբերյալ քննարկում: Քննարկմանը մասնակցել են Կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարար Ժաննա Անդրեասյանը,... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը ներկա է գտնվել ՀԱՊՀ հիմնադրամի Երևանի ԳՏՃԱՄ հիմնական դպրոցի տարեվերջյան ամփոփիչ միջոցառմանը
Վարչապետի աշխատկազմի ղեկավար, «Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը ներկա է գտնվել ՀԱՊՀ հիմնադրամի Երևանի գիտական, տեխնոլոգիական, ճարտարագիտական, արվեստի և մաթեմատիկական հիմնական դպրոցի... մանրամասն »

Четверг, 11 Июнь 2026
Под председательством вице-премьера Тиграна Хачатряна сегодня состоялось обсуждение подготовительных работ к Молодежному чемпионату мира FIFA U-20 2029 года. В обсуждении приняли участие министр образования, науки, культуры и спорта Жанна Андреасян, министр... подробности »
Араик Арутюнян присутствовал в Ереванской основной школе науки, технологий, инженерии, искусства и математики фонда «Национальный политехнический университет Армении» на итоговом мероприятии по случаю окончания 2025–2026 учебного года
Руководитель администрации премьер-министра, председатель Совета попечителей фонда «Национальный политехнический университет Армении» Араик Арутюнян присутствовал на итоговом мероприятии по случаю окончания 2025–2026 учебного года в Ереванской основной школе... подробности »