Երկուշաբթի, 29 Սեպտեմբերի 2025
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հեռավար կարգով մասնակցել է ԱՊՀ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների հերթական նիստին: Փոխվարչապետը հանդես է եկել ելույթով, ողջունել նիստի մասնակիցներին և շնորհակալություն հայտնել բելառուսական կողմին նիստի կազմակերպման համար։... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Մեծանուն հայեր. Հենրիկ Մալյանի ծննդյան 100-ամյակ» թեմային նվիրված մեկ նամականիշով նոր գեղաթերթիկի մարմանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Մեծանուն հայեր. Հենրիկ Մալյանի ծննդյան 100-ամյակ» թեմային նվիրված մեկ նամականիշով նոր գեղաթերթիկի մարման արարողությանը: Միջոցառմանը մասնակցել են նաև հասարակական, մշակութային գործիչներ, մեծանուն... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է ԱՄՀ հայաստանյան առաքելության ղեկավարին
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի հայաստանյան առաքելության ղեկավար Ալեքսանդր Թիմանին: Հանդիպմանը ներկա էր նաև ԱՄՀ մշտական ներկայացուցիչ Ումանգ Ռավաթը: Զրուցակիցները քննարկել են երկուստեք հետաքրքրություն ներկայացնող հարցերի... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в заседании Совета глав правительств стран СНГ
Вице-премьер Мгер Григорян в формате видеоконференцсвязи принял участие в очередном заседании Совета глав правительств стран СНГ. Вице-премьер выступил с речью, поприветствовал участников заседания и поблагодарил белорусскую сторону за организацию встречи. В... подробности »
Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения почтового блока с одной маркой на тему «Всемирно известные армяне. 100-летие Генрика Маляна»
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял участие в официальной церемонии гашения почтового блока с одной маркой на тему «Всемирно известные армяне. 100-летие Генрика Маляна». В мероприятии также приняли участие общественные и культурные... подробности »