Տիգրան Խաչատրյանը մասնակցել է ՉԺՀ ազգային տոնի առթիվ կազմակերպված միջոցառմանը
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը մասնակցել է Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության կազմավորման 76-րդ տարեդարձի կապակցությամբ կազմակերպված միջոցառմանը: Տիգրան Խաչատրյանը Հայաստանի Հանրապետության կառավարության անունից շնորհավորել է Չինաստանին Ազգային տոնի առթիվ՝... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը հանդիպումներ է ունեցել Փարիզ 2024-ի Օլիմպիական և պարալիմպիկ խաղերի կազմակերպման պատասխանատուների հետ
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, Ֆրանկոֆոնիայի խաղերի ազգային կոմիտեի նախագահ Արայիկ Հարությունյանի գլխավորած պատվիրակությունը Փարիզում հանդիպումներ է ունեցել Փարիզ 2024-ի Օլիմպիական և պարալիմպիկ խաղերի արարողակարգային և միջազգային հարցերի, տրանսպորտի և տեղաշարժի... մանրամասն »
Կառավարությունը հավանություն է տվել «ՀՀ 2026 թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ Կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը: Կառավարությունը հավանություն է տվել «Հայաստանի Հանրապետության 2026 թվականի պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծին: ՀՀ Կառավարության օրենսդրական... մանրամասն »

Тигран Хачатрян принял участие в мероприятии по случаю 76-й годовщины образования Китайской Народной Республики
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял участие в мероприятии по случаю 76-й годовщины образования Китайской Народной Республики. От имени правительства Республики Армения Тигран Хачатрян поздравил КНР по случаю Национального праздника, пожелав дружественному народу... подробности »
Араик Арутюнян провел встречи с ответственными за организацию Олимпийских и Паралимпийских игр в Париже 2024 года
Делегация во главе с руководителем аппарата премьер-министра, председателем Национального комитета Игр Франкофонии Араиком Арутюняном провела в Париже встречи с должностными лицами, отвечающими за протокол и международные вопросы Олимпийских и Паралимпийских игр 2024... подробности »
Правительство одобрило проект закона «О государственном бюджете Республики Армения на 2026 год»
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Тигран Хачатрян. Правительство одобрило проект закона Республики Армения «О государственном бюджете Республики Армения на 2026 год». Законодательная инициатива... подробности »