Ժամը 20:00-ի դրությամբ Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված 98 625 անձ արդեն Հայաստանում է
Վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը շարունակում է ներկայացնել վերջին տվյալները Լեռնային Ղարաբաղից տեղահանված անձանց վերաբերյալ և Կառավարության «Հումանիտար կենտրոն»-ի կողմից ցուցաբերվող աջակցության աշխատանքների ընթացքը: Ժամը 20:00-ի դրությամբ... մանրամասն »
ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում ԵՄ պատվիրակության նորանշանակ ղեկավարին
ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում ԵՄ պատվիրակության նորանշանակ ղեկավար, դեսպան Վասիլիս Մարագոսին: Շնորհավորելով դեսպանին ՀՀ-ում դիվանագիտական առաքելության մեկնարկի կապակցությամբ՝ փոխվարչապետը վստահություն է հայտնել, որ երկուստեք ջանքեր... մանրամասն »
Առաջիկա օրերին ավելի հստակ կներկայացվի, թե երբ, ինչպես և որտեղից կարելի է ստանալ 100 հազար դրամ միանվագ աջակցությունը
Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Նարեկ Մկրտչյանը և Վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը ներկայացրել են վերջին տվյալները Լեռնային Ղարաբաղից տեղահանված անձանց վերաբերյալ և Հայաստանի կառավարության կողմից ցուցաբերվող աջակցության ընթացքը: Մամուլի... մանրամասն »
Ժամը 10:00-ի դրությամբ Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված և Հայաստան ժամանած անձանց թիվը կազմում է 88 780, Հակարիի կամուրջը հատել է 18 756 տրանսպորտային միջոց
Վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը շարունակում է ներկայացնել վերջին տվյալները Լեռնային Ղարաբաղից տեղահանված անձանց վերաբերյալ և Կառավարության «Հումանիտար կենտրոն»-ի կողմից ցուցաբերվող աջակցության աշխատանքների ընթացքը: Ըստ այդմ՝ առավոտյան ժամը... մանրամասն »

По состоянию на 20:00 в Армению уже прибыло 98 625 вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха
Пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян продолжает представлять последние данные о вынужденных переселенцах из Нагорного Карабаха и ходе предоставляемой “Гуманитарным центром” правительства поддержки. По состоянию на 20:00 в Армению уже прибыло 98 625... подробности »
В ближайшие дни более четко будет представлено, когда, как и где можно будет получить единоразовую помощь в размере 100 тыс драмов
Министр труда и социальных вопросов Нарек Мкртчян и пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян представили последние данные о вынужденных переселенцах из Нагорного Карабаха и ходе предоставляемой “Гуманитарным центром” правительства поддержки. Как... подробности »
По состоянию на 10:00 число вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха и прибывших в Армению составляет 88 780, мост Хакари пересекло 18 756 транспортных средств
Пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян продолжает представлять последние данные о вынужденных переселенцах из Нагорного Карабаха и ходе предоставляемой “Гуманитарным центром” правительства поддержки. Соответственно, по состоянию на 06:00 утра в... подробности »