Չորեքշաբթի, 5 Հոկտեմբերի 2022
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանն այսօր մասնակցել է չորրորդ Գլոբալ ինովացիոն ֆորումին, որն անցկացվում է ՀՀ կառավարության հետ համագործակցությամբ՝ Հայաստանի գիտության և տեխնոլոգիաների հիմնադրամի կողմից։ Գլոբալ ինովացիոն ֆորումը, որն այս տարի կրում է «Կյանքը... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանը մասակցել է ԱՀԿ-ի արձագանքման բժշկական թիմերի 5-րդ գլոբալ հանդիպմանը
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանն այսօր մասնակցել է Առողջապահության համաշխարհային կազմակերպության Արագ արձագանքման բժշկական թիմերի 5-րդ գլոբալ հանդիպմանը, որը համախմբել է ավելի քան 500 մասնակցի՝ ԱՀԿ 6 տարածաշրջանից։ Ձևավորվելով 2010թ․-ին Հայիթիում տեղի ունեցած... մանրամասն »

Вице-премьер Матевосян принял участие в Глобальном инновационном форуме
Вице-премьер Амбарцум Матевосян сегодня принял участие в 4-м Глобальном инновационном форуме, который проводится Фондом науки и технологий Армении в сотрудничестве с правительством Армении. Глобальный инновационный форум, который в этом году носит название... подробности »
Вице-премьер Матевосян принял участие в 5-й Глобальной встрече бригад скорой медицинской помощи
Вице-премьер Амбарцум Матевосян сегодня принял участие в 5-й Глобальной встрече бригад скорой медицинской помощи, в которой приняли участие более 500 делегатов из 6 регионов ВОЗ. Созданная после разрушительного землетрясения на Гаити в 2010 году, инициатива Бригад скорой... подробности »