Կայացել է Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահների հանդիպումը
Կայացել է Հայ-ռուսական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահներ ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի և ՌԴ փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկի հանդիպումը: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են հայ-ռուսական համագործակցության օրակարգի արդիական... մանրամասն »
Երևանում կայացել է Հայ-ռուսական գործարար երկխոսությունը
ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը և ՌԴ փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկը ս.թ. սեպտեմբերի 19-ին մասնակցել են Երևանում կայացած Հայ-ռուսական գործարար երկխոսությանը: Երկու երկրների փոխվարչապետները ողջույնի խոսքերով են հանդես եկել միջոցառման շրջանակներում «Եվրասիական... մանրամասն »
Երևանում կայացել է Հայ-ռուսական միջտարածաշրջանային իններորդ համաժողովը
ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը և ՌԴ փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկը ս.թ. սեպտեմբերի 19-ին մասնակցել են Երևանում կայացած «Հայ-ռուսական համագործակցություն. նոր մարտահրավերներ և հնարավորություններ» խորագրով Հայ-ռուսական միջտարածաշրջանային իններորդ համաժողովին:... մանրամասն »

Состоялась встреча сопредседателей Армяно-российской межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству
Состоялась встреча сопредседателей Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Российской Федерацией вице-премьера Республики Армения Мгера Григоряна и заместителя председателя правительства Российской Федерации... подробности »
В Ереване состоялся Армяно-российский бизнес-диалог
Вице-премьер Республики Армения Мгер Григорян и заместитель председателя РФ Алексей Оверчук 19 сентября приняли участие в состоявшемся в Ереване Армяно-российском бизнес-диалоге. В рамках мероприятия вице-премьеры двух стран выступили с приветственными речами в ходе... подробности »
В Ереване состоялся 9-й Армяно-российский межрегиональный форум
Вице-премьер Республики Армения Мгер Григорян и заместитель председателя РФ Алексей Оверчук 19 сентября приняли участие в 9-м Армяно-российском межрегиональном форуме на тему “Армяно-российское сотрудничество: новые вызовы и возможности”. В ходе форума... подробности »