Ուրբաթ, 10 Դեկտեմբերի 2021
Դեկտեմբերի 10-ին ՀՀ փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Covid-19 համավարակի կանխարգելման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նիստը: Բացման խոսքում փոխվարչապետը նշել է, որ նման ձևաչափով հանձնաժողովի անդրանիկ նիստի օրակարգում շարունակում են մնալ... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը մասնակցել է Հայաստանում կանաչ էներգիայի ապագայի վերաբերյալ համաժողովին
Դեկտեմբերի 10-ին ՀՀ փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը մասնակցել է «Համախմբվելով հանուն կանաչ էներգիայի» խորագիրը կրող համաժողովին: Այն նախաձեռնվել էր «Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստանի» և Երևանում Բրիտանական դեսպանատան կողմից: Հանդես գալով ողջույնի խոսքով՝... մանրամասն »

Пятница, 10 Декабрь 2021
Под председательством вице-премьера Республики Армения Амбарцума Матевосяна 10 декабря состоялось заседание Межведомственной комиссии по предотвращению эпидемии Covid-19. В своем вступительном слове вице-премьер отметил, что в повестке дня первого заседания комиссии в... подробности »
Вице-премьер Амбарцум Матевосян принял участие в конференции о зеленом будущем в Армении
Вице-премьер Республики Армения Амбарцум Матевосян 10 декабря принял участие в конференции “Объединяясь во имя зеленой энергии”, инициаторами которой были посольство Великобритании в Армении и “HSBC Bank Armenia”. В своем приветственном слове вице-премьер... подробности »