Մոսկվայում կայացել է ԵԱՏՀ խորհրդի հերթական նիստը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Մոսկվայում մասնակցել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդի հերթական նիստին: Նիստի օրակարգում ընդգրկված էին շուրջ երկու տասնյակ հարցեր, որոնք վերաբերում էին ԵԱՏՄ անդամ պետությունների միջև առևտրատնտեսական հարաբերություններին... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Երկրորդ եվրասիական համագումարին
Մոսկվա կատարած աշխատանքային այցի շրջանակներում փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Երկրորդ եվրասիական համագումարի շրջանակներում անցկացվող «Առանցքային ներդրումային նախագծերը՝ ԵԱՏՄ-ում տնտեսական աճի համակարգային շարժիչ ուժեր» խորագրով լիագումար նիստին:... մանրամասն »
Աշխատանքային այցով Ռուսաստանի Դաշնություն ժամանած փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է ԱՊՀ տնտեսական խորհրդի 92-րդ նիստին: ԱՊՀ մասնակից պետությունների փոխվարչապետերը նիստի ընթացքում մտքեր են փոխանակել ԱՊՀ շրջանակներում տնտեսական համագործակցության արդիական... մանրամասն »

Четверг, 2 Декабрь 2021
Вице-премьер Мгер Григорян в Москве принял участие в очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии. Повестка дня заседания включала около двух десятков вопросов, касающихся ряда вопросов, связанных с торгово-экономическими отношениями между... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие во Втором Евразийском конгрессе
В рамках рабочего визита в Москву вице-премьер Мгер Григорян принял участие в пленарной сессии Второго Евразийского конгресса «Ключевые инвестиционные проекты – системные драйверы экономического роста в ЕАЭС».   В заседании также приняли участие... подробности »
Находящийся с рабочим визитом в Российской Федерации вице-премьер Мгер Григорян принял участие в 92-м заседании Экономического совета СНГ. В ходе заседания вице-премьеры государств-участников СНГ обменялись мнениями по актуальным вопросам экономического... подробности »