Երկուշաբթի, 22 Մարտի 2021
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի (ԱԶԲ) հայաստանյան գրասենյակի տնօրեն Պաոլո Սպանտիգատիին: Ողջունելով հյուրին՝ փոխվարչապետը շնորհակալություն է հայտնել Ասիական զարգացման բանկին կորոնավիրուսի համավարակի դեմ պայքարում Հայաստանին... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորությամբ Կառավարությունում շարունակվել են ՀԸԳՀ ճանապարհային քարտեզի իրականացման ընթացքի շուրջ քննարկումները
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ Արտակ Դավթյանին իրավունքի ուժով ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետի պաշտոնին նշանակված համարելու մասին
Առաջնորդվելով Սահմանադրության և «Զինվորական ծառայության և զինծառայողի կարգավիճակի մասին» ՀՀ օրենքի վերաբերելի դրույթներով՝ վարչապետի կողմից 2021թ. մարտի 10-ին Հանրապետության նախագահին էր ներկայացվել առաջարկություն՝ Արտակ Դավթյանին ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետ... մանրամասն »

Понедельник, 22 Март 2021
Вице-премьер Мгер Григорян принял принял директора армянского офиса Азиатского банка развития (АБР) Паоло Спантигати. Приветствуя гостя, вице-премьер поблагодарил Азиатский банк развития за поддержку Армении в борьбе с эпидемией коронавируса, а также за налаженное... подробности »
ЗАЯВЛЕНИЕ: Артак Давтян силой права считается назначенным на должность Генерального штаба Вооруженных сил Республики Армения
Руководствуясь положениями Конституции и закона Республики Армения “О военной службе и статусе военнослужащего”, 10 марта 2021 года со стороны премьер-министра президенту Республики было представлено предложение о назначении Артака Давтяна начальником... подробности »