Ուրբաթ, 5 Փետրվարի 2021
Այսօր փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանի գլխավորությամբ կայացել է ՀՀ պետական տարեկան բյուջեով նախատեսված սուբվենցիաներից բացի ՀՀ համայնքների տնտեսական և սոցիալական ենթակառուցվածքների զարգացմանն ուղղված սուբվենցիայի հայտերի գնահատման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նիստը:... մանրամասն »
Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է Հայաստանում Իրանի դեսպանին
Փետրվարի 5-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը հանդիպել է ՀՀ-ում Իրանի Իսլամական Հանրապետության դեսպան Աբբաս Բադախշան Զոհուրիին: Ողջունելով հյուրին՝ Տիգրան Ավինյանը նշել է, որ հայ-իրանական հարաբերություններն առանձնանում են դարավոր բարեկամությամբ՝ հիմնված... մանրամասն »
Փոխվարչապետն ընդունել է «Վեոլիա» ընկերության՝ Հայաստանի հարցերով տնօրենին
Փետրվարի 5-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է «Վեոլիա» ընկերության Կենտրոնական և Արևելյան Եվրոպայի երկրների գծով գործադիր փոխնախագահի տեղակալ, Հայաստանի հարցերով տնօրեն Մալիկա Գենդուրիին: Փոխվարչապետը կարևորել է «Վեոլիա» ընկերության... մանրամասն »

Пятница, 5 Февраль 2021
Под председательством вице-премьера Тиграна Авиняна сегодня состоялось заседание межведомственной комиссии по оценке заявок на не предусмотренные годовым государственным бюджетом Республики Армения субвенции, направленные на развитие экономической и социальной... подробности »
Тигран Авинян провел встречу с послом Ирана в Армении
Вице-премьер Тигран Авинян 5 февраля встретился с Чрезвычайным и Полномочным послом Исламской Республики Иран в Республике Армения Аббасом Бадахшаном Зохури. Приветствуя гостя, Тигран Авинян отметил, что армяно-иранские отношения выделяются многовековой дружбой,... подробности »
Вице-премьер Авинян принял директора компании “Веолия” по вопросам Армении
Вице-премьер Тигран Авинян 5 февраля принял заместителя исполнительного вице-президента компании “Веолия” по странам Центральной и Восточной Европы, директора по Армении Малику Гендури. Вице-премьер отметил важность деятельности компании “Веолия” в... подробности »