Հինգշաբթի, 27 Հունիսի 2019
Ամփոփվել են Հայ-վրացական առևտրատնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 10-րդ նիստի արդյունքները
Հունիսի 27-ին Երևանում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի միջև առևտրատնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 10-րդ նիստը: Հայկական կողմից նիստը համանախագահել է ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը, վրացական կողմից` Վրաստանի փոխվարչապետ,... մանրամասն »
Մեկնարկել է Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի միջև առևտրատնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 10-րդ նիստը
Հունիսի 27-ին Երևանում ընթացող Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի միջև առևտրատնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 10-րդ նիստը մեկնարկել է Հայաստանի փոխվարչապետ, Հայ-վրացական առևտրատնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի... մանրամասն »

Четверг, 27 Июнь 2019
Подведены итоги 10-го заседания Межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Грузией
В Ереване 27 июня состоялось 10-е заседание Межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Грузией. Заседание прошло под сопредседательством вице-премьера Республики Армения Тиграна Авиняна с армянской стороны и... подробности »
Стартовало 10-е заседание Межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Грузией
В Ереване 27 июня 10-е заседание Межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Грузией стартовало с выступления вице-премьера Республики Армения, сопредседателя межправительственной комиссии Тиграна Авиняна.... подробности »