«Սյունիքի մարզի «ֆիշկաներից» մեկը Իրանի շուկային մոտ լինելն է». Կարեն Կարապետյանը մարզային խորհրդակցություն է անցկացրել Գորիսում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը մարտի 7-ին այցելել է Սյունիքի մարզ` ծանոթանալու 2017 թ. մարզի և համայնքների զարգացման ծրագրերի շրջանակում ըստ ոլորտների իրականացված միջոցառումների արդյունքներին ու 2018 թ. անելիքներին: Ներկայացնելով Սյունիքի մարզի 2017թ. մակրոտնտեսական... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի շնորհավորական ուղերձը Կանանց տոնի առթիվ
Սիրելի՛ կանայք, Ջերմորեն շնորհավորում եմ ձեզ Կանանց միջազգային տոնի կապակցությամբ։ Այս գեղեցիկ գարնանային տոնը ևս մեկ առիթ է արտահայտելու մեր հարգանքը և անսահման սերը ձեր նկատմամբ: Ցանկանում եմ, որ միշտ լինեք ժպիտով ու երջանիկ, շրջապատող աշխարհը ձեր սիրով ու... մանրամասն »

Четверг, 8 Март 2018
«Одна из «фишек» Сюникской области – близость к иранскому рынку»: Карен Карапетян провел областное совещание в Горисе
Премьер-министр Карен Карапетян 7 марта посетил Сюникскую область для ознакомления с результатами осуществленных по отдельным сферам мероприятий в рамках программ развития области и общин в 2017 году и задачами на 2018 год. Представляя макроэкономические показатели... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра Карена Карапетяна по случаю Женского праздника
Дорогие женщины! Горячо поздравляю вас с Международным женским праздником. Этот прекрасный весенний праздник – еще одна возможность выразить наше уважение и безграничную любовь к вам. Желаю, чтобы вы всегда улыбались и были счастливы, своей любовью и обаянием... подробности »