Չորեքշաբթի, 14 Դեկտեմբերի 2016
Մենք միշտ բաց ենք և պատրաստ աջակցել ձեզ. Վարչապետը հանդիպել է ազգային փոքրամասնությունների ներկայացուցիչների հետ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը կառավարությունում ընդունել է Հայաստանի ազգային փոքրամասնությունների ներկայացուցիչներին: Ողջունելով հյուրերին՝ վարչապետը նշել է, որ հանդիպման նպատակն է լսել ազգային փոքրամասնություններին հուզող խնդիրները, քննարկել երկկողմ... մանրամասն »
Վարչապետը հանդիպել է Հայաստանի 10 խոշոր հարկ վճարող կազմակերպությունների ղեկավարներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր կառավարությունում հանդիպել է Հայաստանի Հանրապետության 10 խոշոր հարկ վճարող կազմակերպությունների ղեկավարներին՝ լսելու նրանց գործունեությանը խոչընդոտող խնդիրները և կառավարությունից սպասվող այն քայլերը, որոնք բարենպաստ պայմաններ... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՀՀ պետական գործիչ, ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարար Արմեն Երիցյանի մահվան կառավարական հանձնաժողովի նիստը
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ իրավիճակների նախարար, Հայաստանի Հանրապետության պետական գործիչ Արմեն Երիցյանի մահվան կապակցությամբ ստեղծված կառավարական հանձնաժողովի նիստը: Արմեն Երիցյանի հոգեհանգստի արարողությունը տեղի... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Արմեն Երիցյանի մահվան կապակցությամբ
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Հայաստանի Հանրապետության արտակարգ իրավիճակների նախարար, ոստիկանության գեներալ-մայոր, հայտնի պետական գործիչ Արմեն Երիցյանի վաղաժամ մահվան կապակցությամբ: «Արմեն Երիցյանը մեծ ավանդ է ունեցել մեր երկրի... մանրամասն »

Среда, 14 Декабрь 2016
Мы всегда открыты и готовы поддержать вас: Премьер-министр встретился с представителями национальных меньшинств
Премьер-министр Карен Карапетян в Правительстве принял представителей национальных меньшинств Армении. Приветствуя гостей, Премьер-министр отметил, что цель встречи – выслушать волнующие национальные меньшинства проблемы, обсудить вопросы двустороннего... подробности »
Премьер-министр встретился с руководителями 10 крупных организаций-налогоплательщиков Армении
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня в Правительстве встретился с руководителями 10 крупных организаций-налогоплательщиков Республики Армения, чтобы выслушать препятствующие их деятельности проблемы и те ожидаемые от Правительства шаги, которые создадут... подробности »
Состоялось заседание правительственной комиссии, созданной в связи с кончиной государственного деятеля РА, Министра по чрезвычайным ситуациям РА Армена Ерицяна
В Правительстве сегодня состоялось заседание правительственной комиссии, созданной в связи с кончиной Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Армения, государственного деятеля Республики Армения Армена Ерицяна. Панихида по Армену Ерицяну состоится 15 декабря... подробности »
Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования в связи с кончиной Армена Ерицяна
Премьер-министр РА Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования в связи с безвременной кончиной Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Армения, генерал-майора полиции, известного государственного деятеля Армена Ерицяна. «Армен Ерицян внес большой... подробности »