Շաբաթ, 5 Նոյեմբերի 2016
ՀՀ և ԼՂՀ վարչապետները ծանոթացել են մարտական դիրքերում իրականացվող տեխնիկական վերազինման աշխատանքների ընթացքին
Աշխատանքային այցով Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում գտնվող վարչապետ Կարեն Կարապետյանը և Արցախի կառավարության ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը Պաշտպանության բանակի հրամանատար Լևոն Մնացականյանի ուղեկցությամբ այցելել են կենտրոնական ենթակայության զրահատանկային... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է ԼՂՀ ԱԺ նախագահ Աշոտ Ղուլյանին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է ԼՂՀ Ազգային ժողով, որտեղ առանձնազրույց է ունեցել Արցախի ԱԺ նախագահ Աշոտ Ղուլյանի հետ: Այնուհետև վարչապետ Կարապետյանը և Աշոտ Ղուլյանը հանդիպել են ԼՂՀ խորհրդարանի հանձնաժողովների նախագահների և խմբակցությունների ղեկավարների հետ:... մանրամասն »
Հայաստանի և Արցախի վարչապետները քննարկել են տնտեսական փոխգործակցությանը վերաբերող մի շարք հարցեր
Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանն առանձնազրույց է ունեցել ԼՂՀ վարչապետ Արայիկ Հարությունյանի հետ: Այնուհետև ՀՀ և ԼՂՀ վարչապետների նախագահությամբ կայացել է Հայաստանի ու Արցախի կառավարությունների... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը և Բակո Սահակյանը քննարկել են տնտեսական փոխգործակցությանը վերաբերող մի շարք հարցեր
Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանի հետ: Արցախի նախագահը շնորհավորել է Կարեն Կարապետյանին ՀՀ կառավարության ղեկավարի պաշտոնում նշանակվելու... մանրամասն »

Суббота, 5 Ноябрь 2016
Премьер-министры РА и НКР ознакомились с ходом осуществляемых на боевых позициях работ по техническому переоснащению
Находящийся с рабочим визитом в Нагорно-Карабахской Республике Премьер-министр Карен Карапетян и Глава Правительства Арцаха Араик Арутюнян в сопровождении командующего Армией обороны Левона Мнацаканяна посетили одну из бронетановых воинских частей центрального... подробности »
Премьер-министр РА Карен Карапетян встретился с Председателем НС НКР Ашотом Гуляном
Премьер-министр Карен Карапетян посетил Национальное Собрание НКР, где провел беседу с глазу на глаз с Председателем НС Арцаха Ашотом Гуляном. Затем Премьер-министр Карапетян и Ашот Гулян встретились с председателями комиссий и руководителями фракций НС НКР.... подробности »
Премьер-министры Армении и Арцаха обсудили ряд вопросов экономического сотрудничества
В рамках рабочего визита в Нагорно-Карабахскую Республику Премьер-министр РА Карен Карапетян провел беседу с глазу на глаз с Премьер-министром НКР Араиком Арутюняном. Затем под председательством премьер-министров РА и НКР состоялось совместное совещание членов... подробности »
Карен Карапетян и Бако Саакян обсудили ряд вопросов экономического сотрудничества
В рамах рабочего визита в Нагорно-Карабахскую Республику Премьер-министр РА Карен Карапетян встретился с Президентом Республики Арцах Бако Саакяном. Президент Арцаха поздравил Карена Карапетяна с назначением на должность Главы Правительства РА и пожелал успехов и... подробности »