Չորեքշաբթի, 22 Հունիսի 2016
Վարչապետն ընդունել է Ռամկավար Ազատական Կուսակցության կենտրոնական վարչության ատենապետի գլխավորած պատվիրակությանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ռամկավար Ազատական Կուսակցության (ՌԱԿ) կենտրոնական վարչության ատենապետ, Արգենտինայի «Սարդարապատ» շաբաթաթերթի հիմնադիր-տնօրեն Սերխիո Նահապետյանի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը բարձր է գնահատել ՌԱԿ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Արգենտինայի Ազգային բանկի նախագահին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Արգենտինայի Ազգային բանկի նախագահ Կառլոս Մելքոնյանին: Վարչապետը, ողջունելով հյուրին, նշել է, որ Հայաստանի և Արգենտինայի միջև ավանդական բարեկամական հարաբերությունները դինամիկ զարգանում են, և անհրաժեշտ է ջանքեր գործադրել... մանրամասն »
Վարչապետը ներկա է գտնվել «ՏՏ արտապատվիրում և ներդրումներ» խորագրով տեղեկատվական տեխնոլոգիաների միջազգային գիտաժողովին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր մասնակցել է «ՏՏ արտապատվիրում և ներդրումներ» խորագրով տեղեկատվական տեխնոլոգիաների միջազգային գիտաժողովին: Ողջույնի խոսքում կառավարության ղեկավարը նշել է, որ բարենպաստ ներդրումային և գործարար միջավայրի, բավարար... մանրամասն »

Премьер-министр принял делегацию, возглавляемую председателем центрального правления партии Рамкавар Азатакан
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял делегацию, возглавляемую председателем центрального правления партии Рамкавар Азатакан, учредительным директором еженедельной аргентинской газеты «Сардарапат» Серхио Нахапетяном. Премьер-министр высоко оценил... подробности »
Премьер-министр принял Председателя Национального банка Аргентины
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял Председателя Национального банка Аргентины Карлоса Мелконяна. Приветствуя гостя, Премьер-министр отметил, что традиционно дружественные отношения между Арменией и Аргентиной динамично развиваются, и необходимо... подробности »
Премьер-министр присутствовал на международной конференции информационных технологий под названием «ИТ-аутсорсинг и инвестиции»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня присутствовал на международной конференции информационных технологий под названием «ИТ-аутсорсинг и инвестиции». В приветственной речи Глава Правительства отметил, что наличие благоприятной инвестиционной и деловой... подробности »