Հինգշաբթի, 10 Մարտի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել հերթական խորհրդակցությունը ՀՀ Հարկային նոր օրենսգրքի նախագծի շուրջ, որին մասնակցել են շահագրգիռ պետական մարմինների ներկայացուցիչները: Ներկայացվել և քննարկվել են, մասնավորապես, հարկային... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է Կոտայքի մարզ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այց է կատարել Կոտայքի մարզ: Կառավարության ղեկավարը նախ եղել է «Ռ. Հարությունյանի անվան Աբովյանի բժշկական կենտրոն»-ի պոլիկլինիկայում, ծանոթացել այստեղ իրականացված վերանորոգման աշխատանքներին և քաղաքացիների համար ստեղծված... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Գործադիրը հավանություն է տվել «Կյանքի դժվարին իրավիճակում հայտնված երեխաներին խնամատարության հանձնելու ընթացակարգի բարեփոխման հայեցակարգին», որում ներկայացված են... մանրամասն »

Четверг, 10 Март 2016
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось очередное совещание по проекту нового Налогового кодекса РА, в котором приняли участие представители заинтересованных государственных органов. Были представлены и обсуждены, в... подробности »
Премьер-министр совершил рабочий визит в Котайкскую область. Глава Правительства сначала побывал в поликлинике Абовянского медицинского центра имени Р.Арутюняна, ознакомился с осуществленными там ремонтными работами и созданными современными условиями для... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Правительство одобрило Концепцию реформирования процедуры передачи под опеку детей, оказавшихся в трудной жизненной ситуации, а которой представлены основные... подробности »