Երեքշաբթի, 16 Փետրվարի 2016
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ արդարադատության նախարարության, Դատական ակտերի հարկադիր կատարման և Քրեակատարողական վարչության կողմից 2015թ. ընթացքում իրականացրած աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2015 թ.... մանրամասն »
Քննարկվել է ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության 2015 թ. գործունեության հաշվետվությունը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել է ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2015թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի կատարման... մանրամասն »
Ամփոփվել է ՀՀ բնապահպանության նախարարության 2015 թ. գործունեությունը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ բնապահպանության նախարարության՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված... մանրամասն »
Միջուկային անվտանգության կարգավորման պետական կոմիտեն ներկայացրել է 2015թ. աշխատանքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր միջուկային անվտանգության կարգավորման պետական կոմիտեի՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի,... մանրամասն »
Ներկայացվել են քաղաքաշինության նախարարության 2015թ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ քաղաքաշինության նախարարության 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա խնդիրների կատարման և գնահատված կատարողականի... մանրամասն »
Ամփոփվել են ՀՀ մշակույթի նախարարության 2015 թ. գործունեության արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել է ՀՀ մշակույթի նախարարության՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, գերակա խնդիրների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի կատարման և գնահատված կատարողականի... մանրամասն »
Վարչապետին են ներկայացվել ՀՀ տարածքային կառավարման և արտակարգ իրավիճակների նախարարության 2015թ. կատարած աշխատանքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում քննարկվել է ՀՀ տարածքային կառավարման և արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը (ՏԿԱԻՆ)՝ 2015 թ. ընթացքում կատարված հիմնական աշխատանքների, ՀՀ կառավարության 2015 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի, գերակա... մանրամասն »

Премьер-министру представлен отчет о деятельности Министерства юстиции РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был обсужден отчет Министерства юстиции РА, Службы принудительного исполнения судебных актов и Уголовно-исполнительной службы о выполненных в 2015 году основных работах, реализации... подробности »
Обсужден отчет о деятельности Министерства спорта и по делам молодежи РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был обсужден отчет Министерства спорта и по делам молодежи РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА... подробности »
Подведены итоги деятельности Министерства охраны природы РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве обсужден отчет Министерства охраны природы РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2015 г. Министр охраны... подробности »
Государственный комитет по регулированию ядерной безопасности представил выполненные в 2015 году работы
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве обсужден отчет Государственного комитета по регулированию ядерной безопасности при Правительстве РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и... подробности »
Представлены результаты деятельности Министерства градостроительства РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был обсужден отчет Министерства градостроительства РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2015 г.... подробности »
Подведены итоги деятельности Министерства культуры РА в 2015 году
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был обсужден отчет Министерства культуры РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства РА в 2015 г. Министр... подробности »
Премьер-министру представлены работы, выполненные в 2015 году Министерством территориального управления и по чрезвычайным ситуациям РА
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве обсужден отчет Министерства территориального управления и по чрезвычайным ситуациям РА о выполненных в 2015 году основных работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных... подробности »