Վարչապետն ընդունել է «Մայքրոսոֆթ» ընկերության փոխնախագահ Վահե Թորոսյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է «Մայքրոսոֆթ» ընկերության կորպորատիվ հարցերով փոխնախագահ Վահե Թորոսյանին: Վարչապետը բարձր է գնահատել տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բնագավառում «Մայքրոսոֆթ» ընկերության հետ ծավալված համագործակցությունը և... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Ֆրանկոֆոնիայի գլխավոր քարտուղար Միկայել Ժանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ֆրանկոֆոնիայի գլխավոր քարտուղար տիկին Միկայել Ժանի գլխավորած պատվիրակությանը, ով Հայաստան է ժամանել Ֆրանկոֆոնիայի 31-րդ նախարարական համաժողովին մասնակցելու նպատակով: Ողջունելով հյուրին՝ կառավարության ղեկավարը կարեւորել... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է «ԱրմԹեք-2015» համաժողովի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ներկա է գտնվել «ԱրմԹեք-2015» Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների 8-րդ գործարար համաժողովի բացմանը: Այն անցկացվում է ՀՀ վարչապետի բարձր հովանու ներքո: Կազմակերպման աշխատանքն իրականացվել է ՀՀ կառավարության և Համաշխարհային բանկի... մանրամասն »

Премьер-министр принял вице-президента компании «Майкрософт» Ваге Торосяна
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял вице-президента компании «Майкрософт» по корпоративным вопросам Ваге Торосяна. Премьер-министр высоко оценил осуществляемое с компанией «Майкрософт» сотрудничество в сфере информационных технологий и... подробности »
Премьер-министр принял генерального секретаря Международной организации франкофонии Микаель Жан
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял делегацию, возглавляемую генеральным секретарем Международной организации франкофонии (МОФ) Микаель Жан, которая прибыла в Армению с целью участия в 31-й министерской конференции Международной организации франкофонии.... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии форума «АрмТек-2015»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня присутствовал на открытии 8-го бизнес-форума высоких технологий Армении «АрмТек-2015». Он проводится под высоким патронатом Премьер-министра РА. Организационная работа осуществлена при поддержке Правительства РА и Всемирного... подробности »