Ուրբաթ, 24 Հուլիսի 2015
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Վրաստանի վարչապետ Իրակլի Ղարիբաշվիլիի հրավերով հուլիսի 25-ին աշխատանքային այցով կմեկնի Վրաստանի Հանրապետություն՝ մասնակցելու Թբիլիսիում կայանալիք 2015թ. Եվրոպական երիտասարդական օլիմպիական փառատոնի բացման արարողությանը: Այցի... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Հայաստանում Թուրքմենստանի նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Թուրքմենստանի նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Մուհամեդնիյազ Մաշալովին: Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորել է Մուհամեդնիյազ Մաշալովին՝ դեսպանի պաշտոնն ստանձնելու կապակցությամբ և հաջողություն... մանրամասն »

Пятница, 24 Июль 2015
Премьер-министр РА Овик Абраамян по приглашению Премьер-министра Грузии Ираклия Гарибашвили 25 июля с рабочим визитом отправится в Грузию для участия в церемонии открытия Европейского молодежного олимпийского фестиваля 2015 года, который состоится в Тбилиси. В рамках... подробности »
Премьер-министр принял новоназначенного Чрезвычайного и полномочного посла Туркменистана в Армении
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял новоназначенного Чрезвычайного и полномочного посла Туркменистана в Республике Армения Мухаметнияза Машалова. Овик Абраамян поздравил Мухаметнияза Машалова со вступлением в должность посла и пожелал успехов в... подробности »