Կառավարությունում քննարկվում են ՀՀ պետական բյուջեից կատարվելիք ծախսերի ֆինանսավորման 2016-2018 թթ. կողմնորոշիչ չափաքանակները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր սկսվել է ՀՀ պետական բյուջեից կատարվելիք ծախսերի ֆինանսավորման 2016-2018 թթ. կողմնորոշիչ չափաքանակների վերաբերյալ քննարկումը: Մասնավորապես, ներկայացվել և քննարկվել են ՀՀ նախագահի աշխատակազմի, ՀՀ... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը հարգանքի տուրք է մատուցել պետական, քաղաքական գործիչ Սմբատ Այվազյանի հիշատակին
ՀՀ պետական, քաղաքական գործիչ Սմբատ Այվազյանի մահվան տարելիցի կապակցությամբ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այցելել է Եռաբլուր պանթեոն և ծաղիկներ դրել Սմբատ Այվազյանի շիրիմին` հարգանքի տուրք մատուցելով նրա հիշատակին:
Կառավարությունում ստորագրվել է «Որոտան հիդրոէլեկտրակայանների համալիր» ընկերության գույքի առքուվաճառքի փոփոխված և լրամշակված պայմանագիրը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի ներկայությամբ կառավարությունում այսօր ստորագրվել է «Որոտան հիդրոէլեկտրակայանների համալիր» ընկերության գույքի առքուվաճառքի փոփոխված և լրամշակված պայմանագիր` Հայաստանի Հանրապետության, «Որոտան հիդրոէլեկտրակայանների համալիր»,... մանրամասն »

В Правительстве обсуждаются ориентировочные квоты финансирования расходов из государственного бюджета РА в 2016-2018 гг.
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве началось обсуждение ориентировочных квот финансирования расходов из государственного бюджета РА в 2016-2018 гг. В частности, были представлены и обсуждены ориентировочные квоты... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян отдал дань уважения памяти государственного, политического деятеля Смбата Айвазяна
В связи с годовщиной смерти государственного, политического деятеля РА Смбата Айвазяна Премьер-министр Овик Абраамян посетил пантеон Ераблур и возложил цветы к могиле Смбата Айвазяна, отдав дань уважения его памяти.
В Правительстве подписан измененный и доработанный договор о купле-продаже имущества компании «Воротанский комплекс гидроэлектростанций»
В присутствии Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня был подписан измененный и доработанный договор о купле-продаже имущества компании «Воротанский комплекс гидроэлектростанций» между Республикой Армения, компаниями «Воротанский комплекс... подробности »