Վարչապետը Ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի աշխատակազմին է ներկայացրել կոմիտեի նորանշանակ ղեկավարին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի աշխատակազմին է ներկայացրել կոմիտեի նորանշանակ նախագահ Արամ Հարությունյանին: Բարձր գնահատելով Արամ Հարությունյանի փորձառությունը և մասնագիտական գիտելիքները՝... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է ՀՀ ԿԱ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի «Ուսումնամեթոդական կենտրոն»-ի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ներկա է գտնվել ՀՀ կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի «Ուսումնամեթոդական կենտրոն» ՊՈԱԿ-ի բացմանը, որը հիմնադրվել է ՀՀ կառավարության 2015 թ. փետրվարի 26-ի որոշմամբ: Միջոցառմանը ներկա էին ՀՀ և ԼՂՀ ԿԱ անշարժ... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է Տավուշի մարզի Թեղուտ համայնք
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այցելել է Տավուշի մարզի Թեղուտ համայնք, որտեղ կառավարության ղեկավարի ներկայությամբ բացվել է տեղի նորակառույց մանկապարտեզը: Միջոցառմանը ներկա էին նաև Համաշխարհային բանկի տարածաշրջանային տնօրեն Հենրի Քերալը, ՀԲ երևանյան գրասենյակի տնօրեն... մանրամասն »
Հովիկ Աբրահամյանը ցավակցել է Դմիտրի Մեդվեդևին՝ «Դալնի Վոստոկ» ձկնորսանավի խորտակման կապակցությամբ
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևին՝ Օխոտի ծովում խորտակված «Դալնի Վոստոկ» ձկնորսանավի նավաստիների ողբերգական մահվան կապակցությամբ: Վարչապետը ՀՀ կառավարության և անձամբ... մանրամասն »

Пятница, 3 Апрель 2015
Премьер-министр представил аппарату Государственного комитета водного хозяйства новоназначенного руководителя комитета
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня представил аппарату Государственного комитета водного хозяйства Министерства сельского хозяйства РА новоназначенного председателя комитета Арама Арутюняна. Высоко оценивая опыт и профессиональные знания Арама Арутюняна,... подробности »
Премьер-министр принял участие в открытии Учебно-методического центра Государственного комитета кадастра недвижимости при Правительстве РА
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял участие в открытии ГНКО «Учебно-методический центр» Государственного комитета кадастра недвижимости при Правительстве РА, который был основан постановлением Правительства РА от 26 февраля 2015 года. На мероприятии... подробности »
Премьер-министр посетил общину Техут Тавушской области
Премьер-министр Овик Абраамян посетил общину Техут Тавушской области, где в присутствии Главы Правительства открылся местный новопостроенный детский сад. На мероприятии присутствовали также региональный директор Всемирного банка Генри Керал, директор ереванского... подробности »
Овик Абраамян выразил соболезнования Дмитрию Медведеву в связи с крушением траулера «Дальний Восток»
Премьер-министр Республики Армения Овик Абраамян направил телеграмму соболезнования Председателю Правительства Российской Федерации Дмитрию Медведеву в связи с трагической гибелью моряков траулера «Дальний Восток», затонувшего в Охотском море. Премьер-министр... подробности »