Շաբաթ, 31 Հունվարի 2015
«Շրջանառության հարկի մասին» ՀՀ օրենքով սահմանված ապրանքների ձեռքբերման, փաստաթղթավորման պահանջի գործողության ժամկետը հետաձգվել է մինչև հուլիսի 1-ը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտահերթ նիստ: Գործադիրը քննարկել և հավանություն է տվել «Շրջանառության հարկի մասին» ՀՀ օրենքում փոփոխություն կատարելու մասին» ՀՀ օրենքի նախագծին: Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը... մանրամասն »
Վարչապետի գլխավորությամբ քննարկվել են ջրային տնտեսության արդյունավետ կառավարմանը վերաբերող հարցեր
Կառավարությունում վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել են ջրային տնտեսության արդյունավետ կառավարմանը վերաբերող հարցեր: Ներկայացվել են այդ ուղղությամբ Ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի կողմից... մանրամասն »

Введение в действие требования, касающегося приобретения, документирования товаров, установленного законом РА «О налоге с оборота», отложено до 1 июля
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня состоялось внеочередное заседание Правительства РА. Правительство обсудило и одобрило проект закона РА «О внесении изменения в закон РА «О налоге с оборота». Премьер-министр Овик Абраамян... подробности »
Под председательством Премьер-министра обсуждены вопросы эффективного управления водным хозяйством
В Правительстве под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна состоялось совещание, в ходе которого были обсуждены вопросы эффективного управления водным хозяйством. Был представлен ход работ, осуществляемых в этом направлении Государственным комитетом... подробности »