Հինգշաբթի, 20 Նոյեմբերի 2014
Հովիկ Աբրահամյանը Գուրբանգուլի Բերդիմուհամեդովի հետ քննարկել է հայ-թուրքմենական համագործակցության զարգացման հեռանկարները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այցով ժամանել է Թուրքմենստան: Վարչապետը  Թուրքմենստանի նախագահի նստավայրի ընդունելությունների պալատում առանձնազրույց է ունեցել Թուրքմենստանի նախագահ Գուրբանգուլի Բերդիմուհամեդովի հետ: Զրուցակիցները բարձր են գնահատել... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ. «Հայաստանը շարունակելու է մաքսային համակարգի բարեփոխումները»
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Համաշխարհային մաքսային կազմակերպության գլխավոր քարտուղար Կունիո Միկուրիային: Վարչապետն արդյունավետ է գնահատել երկկողմ համագործակցությունը և նշել, որ հանդիպումը լավ հնարավորություն է մաքսային ոլորտի բարեփոխումների ընթացքը և... մանրամասն »

Овик Абраамян обсудил с Гурбангулы Бердымухамедовым перспективы развития армяно-туркменского сотрудничества
Премьер-министр Овик Абраамян с рабочим визитом прибыл в Туркменистан. Во Дворце приемов Туркменистана состоялась беседа Премьер-министра с Президентом Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедовым c глазу на глаз. Собеседники высоко оценили армяно-туркменские... подробности »
Премьер-министр РА: «Армения продолжит реформы таможенной системы»
Премьер-министр Овик Абраамян принял Генерального секретаря Всемирной таможенной организации Кунио Микурию. Премьер-министр счел результативным двустороннее сотрудничество и отметил, что встреча является хорошей возможностью для обсуждения хода реализации реформ... подробности »