Չորեքշաբթի, 25 Հունիսի 2014
Աշխատանքային այցով Արցախում գտնվող ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ԼՂՀ վարչապետ Արա Հարությունյանի, ԼՂՀ պաշտպանության նախարար գեներալ-լեյտենանտ Մովսես Հակոբյանի, ինչպես նաև Հայաստանի և Արցախի կառավարությունների անդամների ուղեկցությամբ այցելել է Արցախի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ. Հայաստանի նոր կառավարությունն ամեն ինչ անելու է Արցախի հզորացման համար
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն Արցախ կատարած աշխատանքային այցի առաջին օրվա ավարտին ամփոփել է հանդիպումների և քննարկումների արդյունքները՝ պատասխանելով լրագրողների հարցերին: Մասնավորապես, կառավարության ղեկավարն անդրադարձել է Լեռնային Ղարաբաղի զարգացման հեռանկարներին... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետի գլխավորած պատվիրակությանն ընդունել է Արցախի նախագահը
Շարունակվում է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի աշխատանքային այցը Արցախ: Հայաստանի վարչապետի գլխավորած կառավարական պատվիրակությանն իր նստավայրում ընդունել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը: ՀՀ կառավարության ղեկավարը նախ առանձնազրույց է... մանրամասն »

Премьер-министр Армении посетил передовые позиции Армии обороны Арцаха
Находящийся с рабочим визитом в Арцахе Премьер-министр РА Овик Абраамян сегодня в сопровождении Премьер-министра НКР Ара Арутюняна, Министра обороны НКР генерал-лейтенанта Мовсеса Акопяна, а также членов правительств Армении и Арцаха посетил передовую позицию Армии... подробности »
Премьер-министр РА: новое Правительство Армении будет делать все для усиления Арцаха
Премьер-министр РА Овик Абраамян в конце первого дня своего рабочего визита в Арцах подвел итоги встреч и обсуждений, ответив на вопросы журналистов. В частности, Глава Правительства коснулся перспектив развития Нагорного Карабаха и представил достигнутые... подробности »
Возглавляемую Премьер-министром РА делегацию принял Президент Арцаха
Продолжается рабочий визит Премьер-министра РА Овика Абраамяна в Арцах. Возглавляемую Премьер-министром Армении правительственную делегацию в своей резиденции принял Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян. Глава Правительства РА и Президент Арцаха... подробности »