Վարչապետն ընդունել է ՀՀ-ում Իրանի դեսպանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Հայաստանում Իրանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Մոհամմադ Ռեյիսիին: Վարչապետը կարևորել է հարևան Իրանի հետ հարաբերությունների հետագա զարգացումն ու ընդլայնումը, տարբեր ոլորտներում փոխգործակցության ամրապնդումը: «Իմ նպատակն է... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է գործարար Մանվել Տեր-Առաքելյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է «Հին Էրիվան» ռեստորանային հոլդինգի սեփականատեր Մանվել Տեր-Առաքելյանին: Գործարարը կառավարության ղեկավարին ներկայացրել է իր բիզնեսի հետ կապված խնդիրները և դատական գործընթացի մանրամասները: Հանդիպումը կայացել է Մանվել... մանրամասն »
Վարչապետի մոտ քննարկվել են ՀՀ ՎՊ-ի կողմից մի շարք ոլորտներում իրականացված ստուգումների արդյունքները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի մոտ տեղի է ունեցել քննարկում, որի ընթացքում ՀՀ վերահսկիչ պալատի կողմից ներկայացվել են մի շարք ոլորտներում իրականացված ստուգումների արդյունքները: Քննարկվել են արձանագրված խախտումները և թերությունները, ինչպես նաև այդ խնդիրների լուծմանն... մանրամասն »

Суббота, 7 Июнь 2014
Премьер-министр Овик Абраамян принял Чрезвычайного и полномочного посла Ирана в Армении Мохаммада Реиси. Премьер-министр отметил важность дальнейшего развития и расширения отношений с соседним Ираном, укрепления взаимодействия в различных сферах. «Моя цель –... подробности »
Премьер-министр принял бизнесмена Манвела Тер-Аракеляна
Премьер-министр Овик Абраамян принял собственника ресторанного комплекса «Старый Эриван» Манвела Тер-Аракеляна. Бизнесмен представил Главе Правительства связанные с его бизнесом проблемы и подробности судебного процесса. Встреча состоялась по просьбе... подробности »
У Премьер-министра обсуждены результаты проверок, проведенных в ряде сфер Контрольной палатой РА
У Премьер-министра Овика Абраамяна состоялось обсуждение, в ходе которого Контрольной палатой РА были представлены результаты проверок, проведенных в ряде сфер. Были обсуждены зафиксированные нарушения и недостатки, а также предложения, направленные на решение этих... подробности »