Վարչապետը ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ նախարարին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նորանշանակ նախարար Երվանդ Զախարյանին: Կառավարության ղեկավարը շնորհակալություն է հայտնել նախկին նախարար Արմեն Մովսիսյանին՝... մանրամասն »
Աջակցություն է ստանում հերթական ներդրումային ծրագիրը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: ՀՀ կառավարությունը որոշել է «Կագա Ագրո» ՍՊԸ կողմից իրականացվող ներդրումային ծրագրով 200 միլիոն դրամը գերազանցող արժեքով ապրանքների ԱԱՀ վճարման ժամկետը հետաձգել մինչև... մանրամասն »

Среда, 30 Апрель 2014
Премьер-министр представил аппарату Министерства энергетики и природных ресурсов РА новоназначенного министра
Премьер-министр Овик Абраамян представил аппарату Министерства энергетики и природных ресурсов РА новоназначенного Министра энергетики и природных ресурсов РА Ерванда Захаряна. Глава Правительства поблагодарил прежнего министра Армена Мовсисяна за многолетнюю... подробности »
Получает поддержку очередная инвестиционная программа
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Правительство РА решило продлить до 10 мая 2017 года срок уплаты НДС с товаров в рамках инвестиционной программы ООО «Кага Агро», сумма которых превышает 200... подробности »