Հովիկ Աբրահամյանը խորհրդակցություն է անցկացրել մարզպետների հետ
Ապրիլի 16-ին վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի մոտ տեղի է ունեցել մարզերի խնդիրներին նվիրված խորհրդակցություն: Կառավարության ղեկավարը նշել է, որ մեծ ակնկալիք ունի մարզպետներից՝ կառավարության տարբեր ծրագրեր հաջողությամբ իրականացնելու գործում: «Մարզերը մեզ համար ունեն... մանրամասն »
Վարչապետը շնորհավորել է ոստիկանության աշխատակիցներին մասնագիտական տոնի առթիվ
Ոստիկանության օրվա առթիվ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է Ոստիկանության 96-ամյակին նվիրված հանդիսավոր նիստին: Շնորհավորելով ՀՀ ոստիկանության համակարգի աշխատակիցներին մասնագիտական տոնի կապակցությամբ` ՀՀ վարչապետը բարձր է գնահատել... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է ՏՏ ոլորտի ներկայացուցիչներին
Հայաստանի Հանրապետության նորանշանակ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության խորհրդի անդամներին: Ողջունելով ՏՏ ոլորտի ընկերությունների ներկայացուցիչներին՝ կառավարության ղեկավարն իր խոսքում նշել է.... մանրամասն »
Ղազախստանի վարչապետը շնորհավորել է Հովիկ Աբրահամյանին՝ վարչապետի պաշտոնը ստանձնելու կապակցությամբ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը հեռախոսազրույց է ունեցել Ղազախստանի վարչապետ Կարիմ Մասիմովի հետ` վերջինիս նախաձեռնությամբ: Կարիմ Մասիմովը շնորհավորել է Հովիկ Աբրահամյանին՝ Հայաստանի կառավարության ղեկավարի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ, մաղթել նորանոր... մանրամասն »

Овик Абраамян провел совещание с губернаторами
16 апреля у Премьер-министра Овика Абраамяна состоялось совещание, посвященное проблемам областей. Глава Правительства отметил, что у него большие ожидания от губернаторов в деле успешной реализации различных программ Правительства. «Области имеют для нас большую... подробности »
Премьер-министр поздравил сотрудников полиции с профессиональным праздником
По случаю Дня полиции Премьер-министр Республики Армения Овик Абраамян принял участие в торжественном заседании, посвященном 96-летию Полиции. Поздравляя сотрудников системы Полиции РА с профессиональным праздником, Премьер-министр РА высоко оценил осуществляемые в... подробности »
Премьер-министр Овик Абраамян принял представителей сферы ИТ
Новоназначенный Премьер-министр Республики Армения Овик Абраамян сегодня принял членов Союза предприятий информационных технологий. Приветствуя представителей компаний сферы ИТ, Глава Правительства в своей речи отметил: «Благодарю за то, что приняли приглашение... подробности »
Премьер-министр Казахстана поздравил Овика Абраамяна со вступлением в должность Премьер-министра
Состоялся телефонный разговор Премьер-министра Овика Абраамяна с Премьер-министром Казахстана Каримом Масимовым по инициативе последнего. Карим Масимов поздравил Овика Абраамяна с назначением на должность Главы Правительства Армении, пожелал ему новых достижений и... подробности »