Երեքշաբթի, 4 Մարտի 2014
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն Արարատյան Հայրապետական թեմի առաջնորդարանում մասնակցել է audiobook.am կայքի շնորհանդեսին: Միջոցառմանը ներկա էին նաև ՀՀ մշակույթի նախարար Հասմիկ Պողոսյանը, ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանը, Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը,... մանրամասն »
Վարչապետը մանրամասներ է ներկայացրել հայրենական ապրանքարտադրողներին՝ ՄՄ-ին անդամակցության աշխատանքների վերաբերյալ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ Երևանում տեղի է ունեցել Հայրենական ապրանքարտադրողների միության 6-րդ համագումարը: Ողջունելով համագումարի մասնակիցներին՝ վարչապետը նշել է, որ մինչ այս բազմաթիվ հանդիպումներ են տեղի ունեցել միության ներկայացուցիչների հետ,... մանրամասն »
Կառավարության առաջնահերթություններից է մրցակցային արդար դաշտի ձևավորումը. վարչապետ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ներկա է գտնվել «Ի-Վի Քոնսալթինգ» ընկերության և «Տնտեսություն և արժեքներ» հետազոտական կենտրոնի կողմից հրապարակված 2013-2014թթ. Հայաստանի ազգային մրցունակության հինգերորդ զեկույցի ներկայացմանը: Վարչապետը նշել է, որ ՀՀ կառավարությունը... մանրամասն »

Представлена крупнейшая аудиотека на армянском языке audiobook.am
Премьер-министр Тигран Саркисян в резиденции главы Араратской Патриаршей епархии ААЦ принял участие в презентации сайта audiobook.am. На мероприятии также присутствовали Министр культуры РА Асмик Погосян, Министр сельского хозяйства РА Серго Карапетян, мэр Еревана Тарон... подробности »
Премьер-министр представил отечественным товаропроизводителям детали работ в направлении вступления в Таможенный союз
При участии Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Ереване состоялся 6-й съезд Союза отечественных товаропроизводителей. Приветствуя участников съезда, Премьер-министр отметил, что перед этим состоялись многочисленные встречи с представителями Союза, обсуждены... подробности »
Премьер-министр: формирование справедливого конкурентного поля является одним из приоритетов Правительства
Премьер-министр Тигран Саркисян присутствовал на представлении пятого доклада национальной конкурентоспособности Армении 2013-2014гг., опубликованного компанией «И-Ви Консалтинг» и исследовательским центром «Экономика и ценности». Премьер-министр отметил,... подробности »