Հինգշաբթի, 6 Փետրվարի 2014
Վերացվել են Վանաձորի խոշոր վթարի հետևանքները Մաքսային միությանն անդամակցելու հետևանքով հնարավոր ինֆլացիոն ճնշումը չի գերազանցի 1.5 տոկոսը Մատչելի բնակարաններ կկառուցվեն պետական ծառայողների համար Ե վ սերմացուն, և պարարտանյութը, և վառելիքը 2014թ. մատակարարվելու են... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ներսես Տեր-Վարդանյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության մշակույթի նախարարի տեղակալ։ *** Ներսես Տեր-Վարդանյան Ամսաթիվ, տարեթիվ, ծննդավայր 17 հունիսի 1981 թ., ք. Երևան Կրթություն 1997-2001 թթ. –... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արմեն Հայրապետյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության ֆինանսների նախարարի տեղակալ։   *** Արմեն Հայրապետյան Ամսաթիվ, տարեթիվ, ծննդավայր 12 հուլիսի 1970 թ., ք. Արթիկ Կրթություն 1987-1992 թթ. –... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արա Պետրոսյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալի պաշտոնից՝ իր դիմումի համաձայն։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Սերգեյ Ավետիսյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արթուր Սարգսյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի իրավաբանական վարչության պետի պաշտոնից։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արթուր Սարգսյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արամ Բադալյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի ղեկավար-նախարարի տեղակալի պաշտոնից՝ այլ աշխատանքի անցնելու կապակցությամբ։ ՀՀ վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արամ Բադալյանը... մանրամասն »

Волнующие общество проблемы находятся в центре внимания Правительства
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Открывая заседание, Тигран Саркисян коснулся ряда волнующих общество вопросов. Информацию о создавшейся в городе Ванадзоре ситуации... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Нерсес Тер-Варданян назначен заместителем Министра культуры Республики Армения. *** Нерсес Тер-Варданян Дата и место рождения 17 июня 1981 года, г. Ереван Образование 1997-2001 гг. – факультет... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Армен Айрапетян назначен заместителем Министра финансов Республики Армения. *** Армен Айрапетян Дата и место рождения 12 июля 1970 года, г. Артик Образование 1987-1992 гг. – Ереванский институт... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Ара Петросян освобожден от должности заместителя Министра экономики Республики Армения согласно его заявлению. Другим решением Премьер-министра РА Сергей Аветисян назначен заместителем Министра... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Артур Саргсян освобожден от должности начальника юридического управления Аппарата Правительства Республики Армения. Другим решением Премьер-министра РА Артур Саргсян назначен заместителем... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Арам Бадалян освобожден от должности заместителя Министра-руководителя Аппарата Правительства Республики Армения в связи с переходом на другую работу. Другим решением Премьер-министра РА Арам Бадалян... подробности »