Չորեքշաբթի, 20 Նոյեմբերի 2013
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Սանկտ Պետերբուրգում հանդիպել է Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևին: Զրուցակիցները բարձր են գնահատել հայ-ռուսական հարաբերությունների ներկա մակարդակը և քննարկել երկու դաշնակից երկրների փոխգործակցությանն... մանրամասն »
Վարչապետը մասնակցել է ԱՊՀ երկրների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին
Ռուսաստանի Դաշնության Սանկտ Պետերբուրգ քաղաքի Կոնստանտինյան պալատում այսօր տեղի է ունեցել ԱՊՀ անդամ-պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի հերթական նիստը: Կառավարությունների ղեկավարների նեղ կազմով հանդիպումից հետո մեկնարկել է ընդլայնված կազմով... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը և Միխայիլ Մյասնիկովիչը քննարկել են հայ-բելառուսական տնտեսական կապերի հետագա զարգացմանն առնչվող հարցեր
Սանկտ Պետերբուրգում կայանալիք ԱՊՀ մասնակից պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստից առաջ Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանդիպել է Բելառուսի վարչապետ Միխայիլ Մյասնիկովիչին: Զրուցակիցները գոհունակություն են հայտնել երկկողմ... մանրամասն »
Սանկտ Պետերբուրգում կայացել է Հայաստանի և Ղազախստանի վարչապետների հանդիպումը
Մեկնարկել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի աշխատանքային այցը Ռուսաստանի Դաշնություն: ԱՊՀ անդամ-պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստից առաջ Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր առավոտյան Սանկտ Պետերբուրգում հանդիպել է Ղազախստանի վարչապետ... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արման Թաթոյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարի տեղակալ: *** Արման Թաթոյան Ծննդյան տարեթիվ, ամսաթիվ և ծննդավայր 1981 թվականի դեկտեմբերի 18, ք. Երևան Կրթություն 1998 – 2002 թթ.- ԵՊՀ... մանրամասն »

Среда, 20 Ноябрь 2013
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян в Санкт-Петербурге встретился с Председателем Правительства Российской Федерации Дмитрием Медведевым. Собеседники высоко оценили нынешний уровень армяно-российских отношений и обсудили широкий круг вопросов,... подробности »
Премьер-министр принял участие в заседании Совета глав правительств СНГ
В городе Санкт-Петербурге Российской Федерации сегодня состоялось очередное заседание Совета глав правительств СНГ. После встречи глав правительств в узком составе стартовала встреча в расширенном составе, в ходе которой были обсуждены вопросы, касающиеся развития... подробности »
Тигран Саркисян и Михаил Мясникович обсудили вопросы, касающиеся дальнейшего развития армяно-белорусских экономических связей
Перед заседанием Совета глав правительств СНГ в Санкт-Петербурге Премьер-министр Армении Тигран Саркисян встретился с Премьер-министром Беларуси Михаилом Мясниковичем. Собеседники выразили удовлетворение нынешним ходом развития двусторонних отношений и отметили... подробности »
В Санкт-Петербурге состоялась встреча премьер-министров Армении и Казахстана
Стартовал рабочий визит Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в Российскую Федерацию. Перед заседанием Совета глав правительств СНГ Премьер-министр Армении Тигран Саркисян сегодня утром в Санкт-Петербурге встретился с Премьер-министром Казахстана... подробности »
Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна Арман Татоян назначен заместителем Министра юстиции Республики Армения *** Арман Татоян Дата и место рождения 18 декабря 1981 года, г. Ереван Образование 1998-2002 гг. – Факультет юриспруденции ЕГУ – бакалавр... подробности »