Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է «Տոտո գրուպ» ընկերության ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է իտալական «Տոտո գրուպ» ընկերության ներկայացուցիչներին: Զրուցակիցները քննարկել են երկկողմ հետաքրքրություն ներկայացնող հարցեր: Կողմերն անդրադարձել են փոխգործակցության հնարավորություններին, մասնավորապես, ավիացիոն և... մանրամասն »
Վարչապետը հանդիպել է Համաշխարհային բանկի տարածաշրջանային տնօրենին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Համաշխարհային բանկի տարածաշրջանային տնօրեն Հենրի Քերալին: Հանդիպմանը մասնակցում էր նաև Համաշխարհային բանկի երևանյան գրասենյակի ղեկավար Ժան-Միշել Հափին: «Ուրախ եմ հանդիպման և համագործակցության հեռանկարները քննարկելու... մանրամասն »
Վարչապետը կմասնակցի ԱՊՀ երկրների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին
Նոյեմբերի 19-ին վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը աշխատանքային այցով կմեկնի Ռուսաստանի Դաշնություն՝ Սանկտ Պետերբուրգ քաղաքում մասնակցելու Անկախ պետությունների համագործակցության (ԱՊՀ) մասնակից պետությունների կառավարությունների... մանրամասն »

Вторник, 19 Ноябрь 2013
Премьер-министр Тигран Саркисян принял представителей итальянской компании «Тото груп». Собеседники обсудили вопросы, представляющие двусторонний интерес. Стороны коснулись возможностей сотрудничества, в частности, реализации совместных программ в сферах... подробности »
Премьер-министр встретился с региональным директором Всемирного банка
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял регионального директора Всемирного банка Генри Керала. Во встрече также принял участие руководитель ереванского офиса Всемирного банка Жан-Мишель Апи. «Я рад встрече и возможности обсудить перспективы... подробности »
Премьер-министр примет участие в заседании Совета глав правительств СНГ
19 ноября возглавляемая Премьер-министром Тиграном Саркисяном правительственная делегация с рабочим визитом отправится в Российскую Федерацию для участия в очередном заседании Совета глав правительств Содружества Независимых Государств (СНГ), которое состоится в... подробности »