Շաբաթ, 31 Օգոստոսի 2013
Տիգրան Սարգսյանը և Բակո Սահակյանը քննարկել են երկու հայկական պետությունների միջև համատեղ ծրագրերի իրականացման ուղղությունները
Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի առաջին օրը վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանդիպել է Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանին: Տիգրան Սարգսյանը նախ շնորհավորել է Բակո Սահակյանին` Արցախի Հանրապետության անկախության հերթական տարեդարձի կապակցությամբ`... մանրամասն »
Վարչապետի մասնակցությամբ շահագործման է հանձնվել Տեղ գյուղի միջնակարգ դպրոցը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն կատարելիք այցից առաջ` օգոստոսի 31-ին մասնակցել է Սյունիքի մարզի Տեղ գյուղի վերակառուցված միջնակարգ դպրոցի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ քաղաքաշինության նախարարի և Սյունիքի մարզպետի ուղեկցությամբ շրջել... մանրամասն »

Тигран Саркисян и Бако Саакян обсудили направления реализации двумя армянскими государствами совместных программ
В первый день рабочего визита в Нагорно-Карабахскую Республику Премьер-министр Тигран Саркисян встретился с Президентом Арцаха Бако Саакяном. Тигран Саркисян сперва поздравил Бако Саакяна с очередной годовщиной независимости Республики Арцах, подчеркнув, что Армения... подробности »
При участии Премьер-министра сдана в эксплуатацию средняя школа села Тех
Премьер-министр Тигран Саркисян перед намеченным визитом в Нагорно-Карабахскую Республику 31 августа принял участие в открытии реконструированной средней школы села Тех в Сюникской области. Глава Правительства в сопровождении Министра образования и науки Армении и... подробности »